Yapıtaş Çatı Kaplama -Yapıtaş Çatı Kaplama logo

çatı kaplama malzemeleri,çatı kaplama sistemleri,çatı kaplama çeşitleri,çatı kaplama fiyatları,çatı kaplama ürünleri,çatı kaplama 
fiyatları , cephe kaplama, assan panel, sandviç panel,izolasyon sistemleri,yalıtım sistemleri Yapıtaş Çatı Kaplama - Yapıtaş Çatı Kaplama Hakkımızda Yapıtaş Çatı Kaplama - Yapıtaş Çatı Kaplama Urunler Yapıtaş Çatı Kaplama - Yapıtaş Çatı Kaplama Referansları Yapıtaş Çatı Kaplama - Yapıtaş Çatı Kaplama Iletişim Yapıtaş Çatı Kaplama - Yapıtaş Çatı Kaplama English 

 

  Yapıtaş Çatı  Kaplama SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.


 

 

    1976 yılında şahıs firması olarak Ahmet TAŞ tarafından faliyete başlatılanYapıtaş Çatı  Kaplama firmamız çatı kaplama alanında ülkemizde ilk isimlerden biridir. Daha sonraki yıllarda bu alanda üstün performans sergileyerek büyümüş ve şirketleşmiştir. Çok sayıda irili - ufaklı, milyon metrekareye varan çatı kaplama hizmetlerimiz, çeşit ve yeni ürünlerle yelpazesini genişleterek showroom uygulamasına geçmiş, satış, uygulama ve uygulama sonrası servis hizmetiyle örnek teşkil etmiştir.

   30 yıla yakın, reklama gerek duymadan istikrarlı bir şekilde yürüyen ve büyüyen firmamız, çatı kaplama ve izolasyon alanında uzman kadro oluşturarak, müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmektedir. 30 yıla yakın, reklama gerek duymadan istikrarlı bir şekilde yürüyen ve büyüyen firmamız, çatı kaplama alanında uzman kadro oluşturarak, müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmektedir.


  Misyonumuz
  -Çatı kaplama konusunda uzun yıllardan beri faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmüş olan firmamız ,bu girişim ve tecrübelerle elde ettiği başarıyı en verimli şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

-Inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini başarıyla sürdürmek.

-Müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriye sunduğumuz hizmetleri en üst seviyede yerine getirmek.

-Çalışan personelimizin memnuniyetini ve tatmini en üst seviyede sağlamak ve  bir takım çalışması içinde hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

-Bir güven sembolü olan Yapıtaş  Çatı  Kaplama ismini zirvede tutmak.

-Sektördeki pazar payını sürekli artırmaktadır.

 

  Vizyonumuz
  Firmamız kuruluşundan bu yana Türkiye’nin her bölgesinde uzman ve tecrübeli kadrosu ile kaliteden taviz vermeden milyonlarca metrekareye varan  taahhüt  uygulamasını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olup,ilerleyen yıllarda sadece Türkiye değil  yurtdışında da tanınmış çatı kaplama alanında bir marka olmayı hedeflemektedir.

 

  Kalite Politikamız

       -Yapıtaş Çatı Kaplama firmamızın faaliyetlerini tam zamanında ve hatasız gerçekleştirmesi

   -Müşteri istek ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak

   -Faaliyet alanımızla ilgili teknik bilgiyi sürekli yenileyerek güncel tutmak

   -Taahhütlerimizi yerine getiririken en verimli yöntemlerle hareket etmek ve verimliliğimizi artıracak yöntemleri sürekli araştırmak ve geliştirmek

   -Yaptığımız ve yapacağımız işlerde sistemli ve planlı ekip çalışması yapmak.

   -Çalışmalarımızı kendimizi hizmet verdiğimiz kişi veya kurum yerine koyarak yapmak

   -İş ve işçi güvenliğini maximum derecede sağlamak.

   - Kaliteli ürün, profesyonel kadro, çağdaş çözüm, satış ve montaj, satış sonrası hizmetimizle sektörümüzde en önde gelen firma olmak

   - İşlerimizde ticari kazanç düşüncesinden önce,  işimizi eksiksiz ve tam olarak ve zamanında yapmak, ticari etik kuralları çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürüp.kazancımızı hak etmek.

   - Kalitenin istikrarı için çalışanlarını rahat,  temiz ve güvenli bir ortamda bilgi,  görgü ,  yetenek ve  yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik eder.

  

  

 
  Çevre Politikası

   "HER NEVİ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DOĞAYA SAYGI" ilkesinden hareketle bütün faaliyetlerimizin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda sürekli olarak dikkatli olacak ve doğal kaynakları korumanın yollarını arayacaktır. Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarımıza eğitim vermeyi, eğitimin sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu diğer şartlara uymayı kabul ve taahhüt eder.

 
  Haberler

  Teklif İsteme

Web sitemiz üzerinden teklif istemek için formumuzu doldurunuz.

 çati kaplama malzemeleri,çatı kaplama sistemleri,çatı kaplama çeşitleri,çatı kaplama fiyatları,çatı kaplama ürünleri,çatı kaplama 
malzeme fiyatları , cephe kaplama, assan panel, sandviç panel,izolasyon sistemleri,yalıtım sistemleri

  © 2007 Copyright   Yapıtaş Çatı Kaplama San. Tic. Ltd. Şti.

Designed by 3T Bilişim